darujkvety darujkvety.sk naša práca

Prečo darujkvety.sk

Ahojte, som Katka
A síce s malou dušičkou, ale odvážim sa o sebe povedať, že som florista. Za roky práce s kvetyprevás.sk po boku manžela a po zažití rôznych životných situácii či už v kvetinárstve, v rodine alebo v spoločnosti som sa rozhodla založiť projekt.
Projekt „darujkvety.sk
A čo by som rada dosiahla týmto mojím projektom?

Poďme pekne od začiatku, aby ste to všetci správne pochopili. Takže na začiatok niečo o mne: môj dobrý priateľ ma nazval Haptickým typom človeka. V skratke to znamená, že som človek, ktorý potrebuje kontakt, blízkosť a dotyk. Nie, našťastie to nie je žiadna choroba, proste som len závislá od ľudského tepla, objatia a od šťastia. Tak ako milujem radosť objatia, úsmevy prijímať, tak ich zbožňujem aj rozdávať. Ranný úsmev manžela, objatie mojich deti a blízkych, radosť a úsmev kolegov po príchode do práce je mojim hnacím motorom, dopingom a drogou. Keď sa ľudia okolo mňa usmievajú a sú šťastní, vtedy som šťastná aj ja.
Veľmi ma dokáže raniť pohlaď na slzy, trápenie a žiaľ. Najradšej by som bola, keby bol šťastný každý človek na zemi, no som aj realista, takže viem že nedokážem spasiť svet (no aspoň sa o to trochu pokúsim). Tu prichádza projekt darujkvety.sk Názov možno mnohých zavádza, že sa to točí okolo kvetov kytíc a podobne. Áno aj nie. Jeho úmysel a zámer je ale niekde úplne inde.Ide o krásne pravidlo, ktoré do mňa vštepili v detstve Dcéry Márie pomocnice – Saleziánky3 x R:Radosť Rozdávaním Rastie

A presne o tom darujkvety.sk je, o rozdávaní sa, o darovaní úsmevu a radosti a tým pádom potešením samého seba. Keďže okolo nás chodí veľa smutných ľudí a ja mám zároveň tak krásnu prácu, ktorá rozžiari úsmev aj cez slzy, chcem sa podeliť a obdarovať každého, kto je smutný nešťastný a ubitý svetom. Dať mu do ruky kyticu, usmiať sa na neho a povedať: „ĎAKUJEM, ŽE SI. POĎ, USMEJ SA A UROB AJ TY TENTO SVET KRAJŠÍM“.
Toto je pre mňa projekt Daruj kvety. Projekt, ktorý spĺňa moje životné krédo 3 x R
Ďakujem za priazeň a verte, že sa budem deliť o úsmevy a životné príbehy ďalej.
Katka

Mohlo by sa Vám páčiť

Pridaj komentár